Hlavní stránka » Objednávkový systém

Objednávkový systém

Přístup k objednávkovému systému

V případě, že jste nový pacient nebo u nás ještě nemáte email využijte

Přístup bez přihlášení

Máte rovnou k dispozici kalendář s přehledem termínů, volíte si volný termín, vyplníte několik základních údajů do formuláře, po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce.

V případě, že u nás máte uložený email využijte

Přístup s přihlášením

Po přihlášení máte dostupné tyto on-line služby:

  1. Zadání objednávky k návštěvě lékaře – máte k dispozici kalendář s přehledem termínů, volíte si volný termín, po odeslání požadavku vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce. Máte přehled o termínech vašich budoucích návštěv v ordinaci zadaných vámi i z ordinace, máte možnost si dopředu svou zadanou objednávku zrušit. V případě požadavku na zrušení objednávky zadané z ordinace použijte nabídku Zprávy.
  2. Zaslání žádosti o recept – vyplníte příslušný formulář, každé požadované léčivo se vyplňuje samostatně. Máte přehled o vyřízení požadavku a žádaných léčivech.
  3. Zaslání informace k probíhající léčbě, případně dotazu lékaři – do připraveného formuláře vložíte odpovídající text + Zaslání přílohy – do formuláře vložíte soubor typu pdf nebo obrázek
  4. Přehled termínů „preventivních“ Prohlídek a provedených Očkování – máte přehled o termínech provedených preventivních prohlídek a očkování a informativní termín příští prevence nebo přeočkování
  5. Můžete sledovat vyřízení svých požadavků
  • Při prvním přístupu do systému zvolte „Nová registrace nebo zapomenuté heslo“ , vyplňte email a zadejte „Registrovat“. Systém vás doprovodí dalším postupem. Tím si vytvoříte vstupní přihlašovací údaje.
  • Při každém dalším vstupu už zadáváte svůj email a zvolené heslo rovnou do přihlašovací obrazovky.